GRONINGEN - Winsum heeft zaterdagmiddag een zeer verdienstelijke bekerwedstrijd gespeeld tegen het sterke Velocitas 1897. In Groningen leek de ploeg lange tijd zelfs met de volle buit huiswaarts te keren, maar een late treffer van de thuisploeg zorgde uiteindelijk voor een 2-2 eindstand.
Velocitas was op papier de favoriet. De Stadjers komen uit in de eerste klasse en eindigden daarin vorig seizoen op een bijzonder knappe tweede plaats. Winsum degradeerde juist uit de eerste klasse. Velocitas begon ook voortvarend aan de wedstrijd en kwam al in de 7e minuut op een 1-0 voorsprong. Dat was een eerste tegenvaller voor Winsum, dat vervolgens in de 20e minuut opnieuw een tik te verwerken kreeg. Wesley Rombout moest het veld verlaten met een enkelblessure en kon de wedstrijd niet vervolgen.
Winsum liet zich hierdoor echter niet uit het veld slaan en bleef goed georganiseerd spelen. Vlak voor rust kreeg de ploeg een uitstekende mogelijkheid om langszij te komen. In de 41e minuut belandde een inzet van Stein Timmer echter op de ..










