Afbeelding

Bedumers zijn zestig jaar getrouwd

Algemeen

BEDUM - De familie Van Dijk-Bick uit Bedum heeft woensdag het zestigjarig huwelijksjubileum gevierd.

Simon van Dijk werd geboren op 5 mei 1942 in Groningen. Greetje van Dijk-Bick kwam op 23 december 1945 in Oude Pekela ter wereld. Ze gaven elkaar het ja-woord in Bedum. Sinds juni 1965 wonen ze op hun huidige adres in Bedum.
Het echtpaar heeft een dochter van 54 en een zoon van 57 jaar. Daarnaast zijn ze de trotse grootouders van vier kleinkinderen.
Simon van Dijk was werkzaam als timmerman en uitvoerder in de bouw en houdt zich nu graag bezig met kamperen en tuinieren. Zijn vrouw zorgde ervoor dat thuis alles op rolletjes liep en besteedt haar vrije tijd graag aan het maken van kaartjes en breien.
De familie Van Dijk, die wethouder Stefan van Keijzerswaard op de koffie  kreeg, heeft met de caravan vele plekken in Europa bezocht. Van Italië tot Noorwegen.