
Lucas Groenwold wint derde speeldag Kelder Darts League
AlgemeenBAFLO - De derde speeldag van de Kelder Darts League in Baflo is zaterdag gewonnen door Lucas Groenwold.
Het toernooi trok ditmaal negentien deelnemers. In de MasterKlasse ging de zege dus naar Lucas Groenwold. De Bafloër rekende in de finale af met Twan Dusseljee: 5-2. Dusseljee, winnaar van de eerste speeldag, blijft wel de leider in het algemeen klassement. Derde werd ditmaal Nico Hoek, De winnaar van de tweede speeldag won de strijd om het brons van Robert Galesloot: 4-3.
KelderKlasse
In de KelderKlasse (verliezersronde) won Jilmar Stel uit Uithuizen. In een spannende finale rekende hij af met Arent Wolf uit Appingedam: 4-3. Marco Middelberg uit Baflo pakte het brons/ Hij versloeg zijn dorpsgenoot Fokko Mesken met 3-1.
180’ers
Hoogste uitgooi kwam ditmaal op naam van Lucas Groenwold: hij gooide 136 uit en won daarmee een verrassingspakket. In totaal werden er zeven 180’ers gegooid en wel door Hendrik Tooren (2x), Nico Hoek, Denni Postma, Dennis van Rijswijk, Lucas Groenwold en Fokko Mesken.




