Tymen Jan Bronda (links) en Olivier Kemler.
Tymen Jan Bronda (links) en Olivier Kemler.

Olivier Kemler zingt bij Helmantel

Algemeen

WESTEREMDEN - De veelbelovende tenor Olivier Kemler zingt zaterdag 21 september een benefietrecital in de Andreaskerk van Westeremden (aanvang 20.00 uur). 

Hij wordt daarbij begeleid door Giulio Quirici (theorbe) en Tymen Jan Bronda (klavieren). Kemler zingt op verzoek van de familie Helmantel werken van Heinrich Schütz. Daarnaast klinkt er muziek van Henry Purcell, Georg Friedrich Händel, Johann Sebastian Bach en Haydn.
De opbrengst van dit concert gaat naar het barokorgel van de Lutherse kerk Groningen (bouwer Bernhardt Edskes) dat in 2017 in gebruik werd genomen. Na afloop van het concert is er de mogelijkheid onder het genot van een glas wijn de expositie De kerken van Helmantel te bewonderen.