Sinterklaasactie voor minima in en rond Winsum
AlgemeenWINSUM - Ook dit jaar wordt er een Sinterklaasactie gehouden voor gezinnen uit Winsum en omgeving die moeten zien rond te komen van een minimuminkomen. De actie is opgezet door Stichting Vrienden voor Elkaar Winsum.
Voor gezinnen die op of onder het bestaansminimum leven, is het extra moeilijk om in de dure maand december in de normale levensbehoeften te voorzien, laat staan de kinderen wat extra’s te geven. Daar komen nog de dure boodschappen, hoge energie- en zorgkosten bij, waardoor men maandelijks heel moeilijk rond kan komen. Om hun zorgen enigszins te verlichten, komt Stichting Vrienden Voor Elkaar Winsum weer met een Sinterklaasactie. Hiermee wil men kinderen tot en met 12 jaar een leuke Sinterklaasavond bezorgen. Een en ander is mogelijk dankzij (financiële) bijdragen van particulieren, bedrijven, instellingen, maatschappelijke organisaties en de kerken.
Aanmelden
De actie is bedoeld voor gezinnen woonachtig in de dorpen Winsum, Adorp, Sauwerd, Baflo, Rasquert, Den Andel en Tinallinge, met een minimaal inkomen (zoals een bijstandsuitkering, een uitkering op basis van de WW, WAO, WIA, Wajong of ANW). Aanmelden voor de actie kan per post, telefoon en e-mail of door het contactformulier in te vullen op de website www.vriendenvoorelkaarwinsumgr.nl. Aanmelden per post kan bij Hanneke Ritzema, Geert Reindersstraat 7, 9951 CC Winsum. Mailen kan naar hannekeritzema@hotmail.com. Telefonisch aanmelden kan bij Harry Meinders via 0595-442354. Bij de aanmelding dient men de volgende gegevens te vermelden: achternaam ouder(s), adres, postcode en woonplaats, telefoonnummer, voornaam kind, jongen of meisje, leeftijd van het kind en een verlanglijstje van het kind. Uiterlijk zondag 15 november moet de aanmelding binnen zijn.