
Vakantieweek Uithuizermeeden wederom groot succes
AlgemeenUITHUIZERMEEDEN - De 52e Vakantieweek van Uithuizermeeden is vorige week afgesloten. De week was ook ditmaal goed gevuld met een groot aantal activiteiten.
De week begon met een dauwtraptocht, waarna tijdens het dorpsontbijt de Vakantieweek in Western-stijl werd geopend. De zaterdag werd vervolgd met een pubquiz waar 36 teams aan meededen. Voor de jeugd was er lasergamen in de Scherphornhal. De zondag werd gevuld met een gezamenlijke kerkdienst, waar ruim 650 mensen op af kwamen. Zondagavond was er een Sing In onder leiding van de band Connected.
Legomiddag
Op maandag werden de kinderen uitgedaagd tijdens de Meijsterspelen. ‘s Avonds stonden de fiets- en kanotocht op het programma. Dinsdagochtend was er voor de kleinsten een baby- en peuterochtend met als thema boerderij. Dinsdagmiddag kwamen ruim 120 mensen naar de Legomiddag en in de avond gingen 60 auto’s op pad tijdens de autosterrit. Op woensdag werd er eerst geknutseld en was er daarna een ouderenmiddag in De Mieden. Op woensdagavond was het tijd voor de Meijsterrace.
De donderdag stond in het teken van de Jeugd van Vroeger-middag, die hen naar het openluchtmuseum in Warffum bracht. Op datzelfde moment vermaakte de jeugd zich goed bij het Hoornsemeer tijdens het waterpretfestijn. De dag werd warm afgesloten tijdens de Hagenpreek bij de Meijstertoren.
Slotactiviteiten
Vrijdag stonden de slotactiviteiten op het programma. Het springkussenfestijn werd goed bezocht en de afsluitende bingo werd ook, ondanks het warme weer, met ruim 250 deelnemers een groot succes.
De organisatie van de Vakantieweek kijkt terug op een zeer geslaagde en zonnige week, met veel deelnemers en bezoekers. Volgend jaar vindt de Vakantieweek plaats van 14 tot en met 20 augustus.




