
Winnaars foto-expositie De Wiemers bekend
AlgemeenLOPPERSUM - Fotoclub De Wiemers in Loppersum heeft de winnaars bekendgemaakt van de foto-expositie die op Koningsdag is gehouden in de Vredeskerk.
Door clubleden werden dertien drieluiken geëxposeerd. Aan de ruim 300 bezoekers werd gevraagd het mooiste drieluik uit te zoeken. Ook de leden van de fotoclub mochten een keuze maken. De drieluiken gaven een beeld van één locatie of onderwerp waarbij drie verschillende fototechnieken waren gebruikt.
De winnaar van de publieksprijs is Joop Siepel geworden met zijn serie ‘Religie’. Winnaar van de clubprijs werd Jaap Schuurman met zijn serie ‘T is aaltied weer aans’.
De bezoekers konden tevens het onderwerp raden van een raadplaat. Twee inzenders herkenden de foto als een gimbal voor een smartphone. Onder hen is een cadeaubon verloot.
De Petrus en Paulus kerk in Loppersum is al jaren de gebruikelijke plek voor deze expositie. Doordat deze kerk op dit moment binnen, geheel in de steigers staat, was de expositie dit jaar verplaatst naar de Vredeskerk in Loppersum.




