
Repair Café in Winsum gaat weer open
AlgemeenWINSUM - Repair Café Het Hogeland in Winsum opent op 31 januari weer de deuren in Gebouw De Poort aan de Borgweg 36. Een groep gemotiveerde vrijwilligers staat weer klaar om hulp te bieden bij allerlei reparaties.
Het gaat om het herstel van kleding en ander textiel, technische apparaten en laptops. In bijna 70 procent va de gevallen lukt het om het euvel te verhelpen. Ook is het op 31 januari mogelijk om windows laptops gratis te laten omzetten naar het besturingssysteem Linux. Dit wordt verzorgd door Brendon Bosman van Hogeland Linux. Het advies is thuis wel eerst een backup te maken.
De reparaties zijn gratis en inclusief een kop koffie of thee. Wel wordt een vrijwillige bijdrage, hoe klein ook, op prijs gesteld. Dit is nodig om het Repair Café, opgericht in 2013, draaiende te kunnen houden.




