
Zuidwolders zijn 65 jaar getrouwd
AlgemeenZUIDWOLDE - Wethouder Arjen Nolles heeft dinsdag een felicitatiebezoek gebracht aan de familie Guikema-Lanenga uit Zuidwolde.
Het echtpaar vierde zijn 65-jarig huwelijksjubileum. Kees Guikema werd geboren op 28 mei 1942 in Groningen. Siska Guikema-Lanenga op 30 december 1942 in Bedum. Ze wonen al 22 jaar op hun huidige adres in Zuidwolde.
Het echtpaar heeft drie kinderen. Twee dochters van 64 en 60 jaar en één zoon, die op 25 mei 1990 is overleden. Daarnaast zijn ze de trotse grootouders van drie kleinkinderen en vier achterkleinkinderen.
Kees Guikema werkte als chauffeur bij de gemeente Bedum. Tegenwoordig houdt hij zich graag bezig met legpuzzels. Zijn vrouw heeft twintig jaar in de thuiszorg in Bedum gewerkt en besteedt haar vrije tijd graag aan zingen bij een koor.




