Afbeelding

Voedselbank mikt opnieuw op meer dan 1 miljoen DE-zegels

Algemeen

WINSUM - Voedselbank Het Hogeland in Winsum hoopt opnieuw 1,3 miljoen koffiepunten van Douwe Egberts in te zamelen. 

De voedselbank zamelt al een flink aantal jaren koffiepunten van DE in. Want uitgeknipte koffiepunten kunnen bij DE worden ingeleverd voor pakken koffie. Hoe meer punten er ingezameld worden, hoe meer koffie de voedselbank voor haar cliënten mag ontvangen. 

1600 pakken koffie

Vorig jaar wist koffiedrinkend Het Hogeland maar liefst 1,3 miljoen DE-punten bijeen te sparen. Dat leverde bijna 1600 pakken koffie op. Op dit moment staat de teller op 800.000 punten. Met een kleine eindsprint in de laatste twee maanden van dit jaar hoopt de voedselbank opnieuw het aantal van 1.3 miljoen te bereiken. De voedselbank roept Hogelandsters dan ook op om mee te (blijven) sparen. 

Hogelandsters kunnen hun DE-zegels in de brievenbus van de voedselbank deponeren of iedere woensdag van 09.00 tot 12.00 uur afgeven bij de voedselbank aan de Lombok 1 in Winsum.