
Openluchttheater met Fierrrr in Feerwerd
AlgemeenFEERWERD - Feerwerd zal komend najaar veranderen in één groot openluchttheater. Theatergroep Fierrrr strijkt er dan neer met een bijzonder locatietheaterproject.
Theatergroep Fierrrr bestaat uit Helena Planting, Reinie Bos, Richard Jonas en Johan Dijkema. Het gezelschap zet in Feerwerd geen standaard voorstelling in een zaaltje op de planken, maar komt met een theaterwandeling langs huizen en tuinen van bewoners die hun deuren en erf openstellen voor een verrassend theateravontuur. De voorstellingen vinden plaats op zaterdag 27 september om 19.30 uur, vrijdag 3 oktober om 19.30 uur, zaterdag 4 oktober om 19.30 uur en zondag 5 oktober om 14.30 uur.
Alleen voor zaterdag 27 september zijn nog kaarten beschikbaar. Per voorstelling kunnen zich maximaal 30 bezoekers aanmelden. De bezoekers worden rondgeleid door een gastdame langs de verschillende speellocaties. De voorstellingen duren ongeveer 2 uur, inclusief een korte pauze. Meer informatie is te vinden op theatergroepfierrrr.nl.




